היתרונות של 5SI

מודיעין

אבטחת מידע
תפוקה ומודיעין עסקי
מודיעין ומימון
ניתוח גיאו-פוליטי
חקירות רקע
ניתוח סיכונים עסקיים
ניתוח רקע עיסקי
“USG” תוכניות מיוחדות ותמיכה בהון האנוש
מודיעין טכנ
ניתוחי איומים ונקודות תורפה

הכשרה

הלבנת הון
מערכות אבטחה
מניעת הונאה וגניבה
סיוע בחקירות
חקירות/ כללי
הגנה
מעקבים
מודלי אימונים מיוחדים

תמיכה מבצעית

פיקוח על הלבנת הון
מערכות אבטחה
מודיעין נגדי
ניתוח משפטי של חשבונאות
ניתוח משפטי של טכנולוגיה וטלקומיוניקציה
חקירות הונאה וגניבה
מידע ומודיעין
תמיכה בליטיגציה
שירותי מגן
“USG” תוכניות מיוחדות ותמיכה בהון האנושי
מעקב טכני
מודיעין טכני

David Tinsley

מר דוד טינזלי הוא סוכן בגמלאות ברשות האמריקאית ללוחמה בסמים (DEA) ברמת פיקוד בכירה עם שלושים ושניים שנות נסיון בתחום ביחד עם עבודת שיטור ומודיעין. כעשרים שנים מתוך שלושים ושניים שנות הנסיון מר טינזלי בילה כמפקד על סוכנים ברשות האמריקאית ללוחמה בסמים (DEA) וכסוכן בעצמו במיאמי, פלורידה, ארה”ב. מר טינזלי היה אחראי על הפיתוח, ניהול וביצוע של חקירות כלכליות, חקירות סמויות בנושא הלבנות הון, ועבודות שיטור הקשורות לתחום. כמו כן, מר טינזלי ביצע מבצעים חשאיים ומבצעי מודיעין חשאיים כחלק מעבודתו ברשות האמריקאית ללוחמה בסמים (DEA), בשירות המודיעין האמריקאי (CIA) וסוכנויות אחרות בארה”ב השייכות לקהיליית המודיעין.

Harlen Bell

מר בל מכהן כראש אגף המודיעין וטרור ב-5SI. הוא מומחה בלוחמה בטרור וקבוצות אסלמיות קיצוניות. מר בל שירת כסוכן FBI וכמפקח על סוכנים וכמפקד יחידה באגף המודיעין האמריקאי (CIA) במרכז ללוחמה בטרור בלנגלי, וורג’יניה. כמו כן, מר בל שירת במפקדת ה-FBI ביחידה ללוחמה בטרור העולמי באגף העוסק בקנאות דתית קיצונית. מר בל פיתח מומחיות בגיוס וניהול נכסים מודיעיניים בתוך הסביבה האסלאמית הקיצונית ושירת כמדריך בשפה ובתרבות הערבית. מר בל תיאם מבצעי FBI ו-CIA הן ברמת מפקדה והן ברמת שטח והנהיג את כוח המשימה של ה-FBI ביחידה ללוחמה בטרור. מר בל שירת בין השנים 1992 ל-1995 כסוכן FBI בכוח המשימה של היחידה ללוחמה בטרור בניו-יורק במהלך החקירה של נסיון החבלה הראשון במרכז הסחר העולמי (מגדלי התאומים). במהלך החקירה מר בל חקר וראיין מספר חברים ברשת הטרור העולמית “אל-קעידה” וביניהם השייח עומאר עבד אל-רחמאן, אותו ראיין במספר מקרים אחרי נסיון הפיגוע. בשנת 1993, מר בל סיפק עדות במשפט של השייח עומאר עבד אל-רחמאן במחלקת ה-FBI בניו-יורק. מר בל תדרך והכין עדי מפתח בחקירת פרשת “גשרים ותעלות”.

בין השנים 1995-2001 מר בל הוצב כפקח במטה ה-FBI ביחידה לטיפול בקנאות דתית קיצונית באגף הטרור העולמי. כחלק משירותו, מר בל היה אחראי על ניהול החקירה של הפיגע במגורים של בסיס חיל האוויר האמריקאי בדהארן, ערב הסעודית. כתוצאה מכך הוא הוקצה ל-CIA, ליחידה ללוחמה בטרור, למשך כשנתיים ותיאם פעולות משותפות רגישות ביותר עם ה-FBI וה-CIA בנושא לוחמה בטרור כנגד קבוצות טרור זרות. בנוסף הוא פיתח יחסי עבודה חזקים עם גורמי בטחון ומודיעין ממצריים, כווית, בחריין, ערב הסעודית, קנדה, בריטניה וישראל. מר בל היה הנציג היחידי שליווה את מפקד ה-FBI בשני תדריכים נשיאותיים בבית הלבן בנושא בטחון לאומי, עם היועץ לבטחון פנים של נשיא ארה”ב, ובנושא הפיגוע במגדלי קהובר בערב הסעודית, עם היועץ המשפטי של ארה”ב.

במהלך כשלושים שנות שירות בממשלת ארה”ב, מר בל קיבל אימון מקיף בכל האספקטים בתחום המודיעין והחקירות. כמו כן, מר בל קיבל מספר ציונים לשבח על עבודתו ב-FBI וב-CIA.

מר בל שירת כסוכן מפתח בכוח המשימה ללוחמה בטרור של ה-FBI בתפקיד איסוף מודיעין על ארגוני טרור זרים ועולמיים. מר בל פרש מה-FBI בשנת 2009 וקיבל על עצמו את תפקיד ראש אגף המודיעין וטרור ב- 5SI.